Adresa:

Penzion BARBORA Restaurant & Penzion
Kremnicka 909
Kutna Hora 28401
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Penzion BARBORA Restaurant & Penzion ubytovanie Kutna Hora Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

**** Penzion BARBORA Restaurant & Penzion / ubytovanie Kutna Hora

Penzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion
Penzión a reštauráciu BARBORA nájdete na samom okraji historického centra Kutnej Hory, ktoré patrí do Zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Je situovaný v bezprostrednej blízkosti chrámu sv. Barbory, ktorý je najvýznamnejšou kultúrnou pamiatkou stredovekého kráľovského mesta Kutná Hora.

Poloha penziónu a reštaurácie Barbora umožňuje hosťom vnímať nezabudnuteľnú atmosféru s jedinečným výhľadom na chrám sv. Barbory.

Reštaurácia penziónu Barbora ponúka vynikajúcu odľahčenú českú a medzinárodnú gastronómiu, pre deti je pripravené špeciálne detské menu. V letnom období je hosťom k dispozícii aj vonkajšia terasa s grilom.

Súkromné parkovisko hostí Penziónu a reštaurácie BARBORA je v areáli zadarmo. Všetky priestory Penziónu a reštaurácie BARBORA sú nefajčiarske, v celom objekte je bezdrôtové pripojenie k internetu zadarmo.

Kutná Hora ubytovanie
Penzión Barbora v Kutnej Hore ponúka príjemné ubytovanie v 10-tich pohodlných, moderne vybavených dvojlôžkových izbách typu Deluxe a Štandard, s vlastnými balkónmi alebo predzáhradkami, kde si ubytovaní hostia môžu v súkromí vychutnať unikátny výhľad na chrám sv. Barbory.

9 dvojposteľových izieb, niektoré s možnosťou prístelky, 1 izba s bezbariérovým prístupom, upravenou kúpeľňou a vlastným parkovacím miestom. Izby sú moderne vybavené, LCD TV, WiFi, balkónom, alebo predzáhradkou. K dispozícii sú priestranné kúpeľne s rohovou vaňou, alebo sprchovacím kútom a WC, umývadlom a sušičom vlasov.

Izby 1 - 6 sú orientované na južnú stranu s balkónmi a posedením (výhľad na katedrálu sv. Barbory).
Izby 7 - 9 sú orientované na severnú stranu s predzáhradkou a posedením.
Priestory Penziónu Barbora umožňujú aj bezbariérový prístup.

Penzión a reštaurácia Barbora gastronómia:
Reštaurácia penziónu BARBORA ponúka vynikajúcu odľahčenú českú a medzinárodnú gastronómiu, pre deti je pripravené špeciálne detské menu. Všetky jedlá sú pripravované z čerstvých, prvotriednych surovín. Znalcom vín sú k dispozícii veľmi kvalitné vína. Súčasťou ponuky je aj obedové menu vrátane zvýhodnených cien za polievku, dezert a nápoje. Hostia penziónu majú k dispozícii plnú penziu alebo polpenziu, raňajkové menu sa podáva od 08:00 do 10:00 hodín. V letných mesiacoch je k dispozícii posedenie na vonkajšej terase s výhľadom na chrám sv. Barbory.

Šéfkuchár reštaurácie Barbora bol vďaka svojim mimoriadnym schopnostiam a skúsenostiam z renomovaných moskovských reštaurácií angažovaný v prestížnych reštauráciách v Prahe, napr Francúzskej reštaurácií BELLEVUE, ďalej zámockej reštaurácií CHATEU St. HAVEL a Arabskej reštaurácií DAHAB. Jeho doménou sú zaujímavé experimenty s rozličnými chuťami jednotlivých jedál tak, aby docielil ich jedinečnej harmónie a to bez akýchkoľvek dochucovadiel. Jeho záľubou je japonská kuchyňa, špeciálne potom príprava sushi pokrmov. V reštaurácii a penzióne Barbora vedie školu varenia, kde účastníkom kurzu odovzdáva svoje najlepšie skúsenosti z prípravy pokrmov tradičnej i menej tradičnej kuchyne rôznych krajín celého sveta.

Ďalšie informácie:
Penzión Barbora v Kutnej Hore - otváracia doba recepcie je 10:00 až 22:00 hodín každý deň.

Okrem priestorov reštaurácie a terasy so záhradkou je možné využiť v penzióne Barbora v Kutnej Hore aj oddelený salónik, ktorý je vybavený audiovizuálnou technikou a bezplatným WiFi pripojením. Svojou veľkosťou - kapacita salónika je cca 50 miest - a vybavením je ideálny na organizovanie firemných školení, meetingov, seminárov, svadieb a pod.

Špeciálne akcie a ponuky
Organizované akcie je možné spestriť akciami typu školy varenia, počas ktorej sa zábavnou formou zoznámite s praktickou prípravou pokrmov, s typickými surovinami, ale aj s filozofiou príslušnej gastronómie. Hosťom je možné tiež ponúknuť ukážku prípravy gastronomicky zaujímavých jedál, tak zvaný "front cooking", ako je napríklad flambovanie palaciniek, príprava sushi, otváranie ustríc alebo marinovanie lososa.
Penzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - hotel má reštauráciuPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - možnosť pripojenia na internetPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - k dispozícii letná terasaPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - k dispozícii kavareňPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - akceptuje creditné karty VISAPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - Izby s vlastnou toaletouPenzion Kutna Hora BARBORA Restaurant & Penzion - v izbach je telefon